Nowa strona www Prosty Marketing

Nowa strona internetowa Prosty Marketing


Prace związane z projektem nowej strony rozpoczęliśmy jeszcze w 2019 roku. Po blisko 8 miesiącach prac nad stroną ukończyliśmy witrynę wraz z którą prezentujemy nową ofertę i nowe usługi zgodne z ideą „Prosty Marketing”. 

Sprawdź czym możemy Cię zaskoczyć i poznaj nasze usługi oraz cennik oferowanego wsparcia w zakresie marketingu internetowego.

Projektując stronę internetową kierowaliśmy się prostotą oraz funkcjonalnością, która pozwoli z łatwością wejść do świata usług, które oferujemy naszym partnerom. Ofertę oparliśmy na 6 filarach w których latami budowaliśmy kompetencje oraz zdobywaliśmy doświadczenie.

Prostota zamawiania usług

Jeżeli zdarzyło Ci się mieć trudność w zrozumieniu usług z zakresu marketingu internetowego w przeszłości, to pozwól, że zmienimy Twoje doznania i sprawimy, że od teraz z większym zrozumieniem spojrzysz na tego typu działania.

Zapraszamy Cię na krótką podróż i zapoznanie się z naszą ofertą! Odwiedź stronę prostymarketing.pl/cennik/ i sprawdź co możemy Ci zaoferować. Ofertę podzieliśmy na 6 obszarów (CONTENT, SEO, SEM, SOCIAL, ANALYTICS oraz WWW).

Zamawiaj bezpiecznie i prosto

Projektując nową stronę zaimplementowaliśmy prosty i przyjazny sposób zamawiania usług. Wdrożyliśmy mechanizmy automatycznego generowania faktur oraz system szybkich płatności oraz system, który umożliwi Ci monitorowanie statusu zamówienia.

Sprawdź jakie to proste!